167 відгуків
магазин инструментов TOOL1.prom.ua
+380 показати номер

Електроінструмент

Цінність ручної праці зростає, а часу на нього залишається все менше. Електроінструмент – це один з кращих способів заощадити час на виконанні деяких операцій, що віднімають багато часу і фізичних зусиль. Електричний інструмент став відмінним замінником здебільшого ручних пристосувань, для професійної та побутової сфери. І головні його переваги – це швидкість і потужність. Всього дві властивості підвищують пріоритетність електро пристосувань і пояснюють ажіотаж: Прискорення – виконання звичних завдань скорочується вдесятеро, якщо Ви використовуєте електро інструмент;
Зусилля – оператору практично не доведеться прикладати фізичні зусилля для здійснення деяких завдань: свердління, штробирование, фіксація або демонтаж кріплення тощо;
Успіх – при правильному підборі насадок і виборі пристосування всі завдання виявляться нездійсненними навіть для тендітної дівчини, не володіє інструментом.
Ці ознаки також визначають основні відмінності електро інструменту: Побутові моделі – як правило, відрізняються невеликою вагою, середньою потужністю і скромним набором функцій.
Професійні – будівельні, столярні і слюсарні електро пристосування, призначені для виконання завдань небытового характеру в промислових масштабах. Такі моделі оцінюються виробниками дорожче і мають очевидні візуальні відмінності. Вони масивніше, важче, виглядають «дорожче» і володіють професійним функціональним оснащенням.
Акумуляторні – найчастіше використовуються в побуті, так як мають обмеження за часом використання. Ці обмеження встановлюються ємністю акумулятора, який час від часу треба ставити на підзарядку.
Різноманітна пропозиція виробників дозволяє майстру купити електроінструмент будь-якого призначення, для домашнього використання, для будівництва і виробничі цехи. В інтернет магазині Tool1.prom.ua Ви можете придбати електроінструмент різного призначення. Двадцять три категорії електро інструменту та супутніх товарів допоможе оптимізувати роботи: По металу;
По дереву;
Будівельна;
Автомобільні.
Ціни, представлені на сайті актуальні, і узгоджені з виробником, асортимент товару регулярно поповнюється і відстежується відповідно до наявності товару. Заходьте в Tool1.prom.ua, щоб замовити електро інструмент з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпро та інші міста отримають покупки в Tool1 протягом 2-3 днів з моменту відправки.